Pediatrija Padidinti

Pediatrija

Nauja prekė

AUTORIAI: Lawrence Miall, Mary Rudolf, Dominic Smith

LEIDIMO METAI: 2019 m.

FORMATAS: 210*297mm, 200 p.

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: spalvotos

Smulkiau

26,61 €

Apie prekę

„Kokia yra knyga“, – galvojo Alisa „jeigu ji be nuotraukų ar pokalbių?“ Lewis Carroll, Alisa stebuklų šalyje.
Pediatrijoje reikia suprasti vystymosi anatomiją, fiziologiją ir psichologiją bei holistinį šeimos požiūrį. Yra daugybė profesinių iššūkių: nuo intensyviosios terapijos techninių aspektų iki etinių ir sociologinių klausimų, susijusių su autonomija, savarankiškumu ir vaikų teisėmis. Atmosfera pediatrijoje labai skiriasi nuo suaugusiųjų medicinos. Tai gali būti iššūkis tiems, kurie šioje srityje neturi pakankamai patirties, bet ugdant pasitikėjimą ir įgūdžius sprendžiant šiuos iššūkius specialistai gali padaryti reikšmingą įtaką vaikų ir šeimų gyvenime. Dėl šios priežasties pediatrija yra viena iš labiausiai teikiančių pasitenkinimą darbu medicinos specialybių.
Rengdami ketvirtąjį leidimą, atnaujinome tekstą atkreipdami dėmesį į tai, kaip per pastaruosius penkerius metus pasikeitė vaikų ligų suvokimas. Naujajame leidime pateikiamos žinios apie pažangą genetikos srityje, vaikų ligų atranką ir terapiją. Klausimai su keliais atsakymais, skirti patikrinti ir praplėsti knygoje pateikiamas žinias, prieinami partnerių tinklapyje. Vaizdo įrašai, pabrėžiantys klinikinius požymius ir ištyrimo metodus, taip pat prieinami partnerių tinklapyje. Vaikai turi sudėtinių poreikių, dėl kurių medicinos personalas turi dirbti kartu su kitais vaikų sveikatos, psichologijos, švietimo ir socialinės rūpybos specialistais. Vis labiau pripažįstama, kad visiems sveikatos priežiūros specialistams reikia gerai suprasti savo vaidmenį apsaugant pažeidžiamus žmones. Įtraukti nauji skyriai, kuriais siekiama aptarti psichologinius ir vaikų sveikatos etinius klausimus. Taip pat pridėtas naujas skyrius apie besivystančią sritį – paliatyviąją priežiūrą.
Tikimės, kad šis knygos leidimas ir toliau mokys bei įkvėps studentus bei besistažuojančius specialistus imtis pirmųjų žingsnių siekiant geriau suprasti vaikus, jų ligas, atsparumą priešiškumui ir nuostabų gebėjimą susigrąžinti sveikatą. Tai knyga, kurioje yra daug nuotraukų, padedančių susipažinti ir peržvelgti pagrindines temas. Tikimės, kad tai padės, studentams svarbių pokalbių su jaunais pacientais pradžioje.

Lawrence Miall
Mary Rudolf
Dominic Smith

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Pediatrija

Pediatrija

AUTORIAI: Lawrence Miall, Mary Rudolf, Dominic Smith

LEIDIMO METAI: 2019 m.

FORMATAS: 210*297mm, 200 p.

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: spalvotos

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: