Išpardavimas! Alerginių odos ligų vadovas Padidinti

Alerginių odos ligų vadovas

Nauja prekė

AUTORIUS: Laura Malinauskienė

LEIDIMO METAI: 2014 m.

FORMATAS: 286*300 mm, 272p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS:spalvotos

TIRAŽAS:1500 egz.

Smulkiau

6,41 €

-10,10 €

16,51 €

Apie prekę

Šiandieniniame pasaulyje nuo alergijos kenčia vis daugiau žmonių. Šis įdomus imuninės sistemos būdas reaguoti į nekenksmingas žmogaus organizmo visumai aplinkoje esančias medžiagas (o gal mes tik kol kas nežinome jų keliamos žalos?) gali sukelti įvairias ligas.
Oda – vienas didžiausių organų, todėl matomi net ir nedideli pakitimai iškart prikausto dėmesį ir kelia daug klausimų. Šioje knygoje pasirinkau apžvelgti tris dažniausiai su alergija siejamas odos ligas. Kiekviena jų kelia savotiškas asociacijas. Susidūręs su alerginiu kontaktiniu dermatitu gydytojas tampa detektyvu. Kas sukėlė dermatitą? Kur buvo kontaktas? Kur dar gali tykoti šis alergenas? Tai visuomet įdomus iššūkis gydytojo loginiam mąstymui, kai reikia įrodyti, kad būtent šis alergenas šioje vietoje ir sukėlė odos uždegimą.
Dilgėlinė dažniausiai siejama su alergija, tačiau toli gražu ne visuomet ji vystosi dėl alergijos. Tai kūrybiškumo iš gydytojo reikalaujanti liga. Yra aprašyta daug ir įvairių jos gydymo metodų, tik kada ir ką pasirinkti – štai pagrindinis klausimas. Dilgėlinės gydymui būtina ir sergančiojo, ir gydytojo  kantrybė. Dažniausiai ji praeina savaime arba jos eiga palengvėja laikui bėgant.
Atopinis dermatitas – netipiška alerginė liga, nors labai dažnai siejama tik su alergija. Alergija yra viena iš galimų atopinio dermatito priežasčių, tačiau aktuali ne kiekvienam sergančiajam. Todėl be galo svarbus geras gydytojo kontaktas su pacientu, nuolatinė jo motyvacija tinkamai gydytis ir sau padėti. Nors atopinis dermatitas neišgydomas, tačiau jis gali būti veiksmingai kontroliuojamas, o tai labiausiai priklauso nuo paties paciento kasdienio darbo. Tai liga, skatinanti gydytoją atsidurti sergančiojo kailyje suprasti ką jis jaučia ir nuolat ligoniui priminti, kad niekada nereikia prarasti vilties.
Med. m. dr. Laura Malinauskienė

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Alerginių odos ligų vadovas

Alerginių odos ligų vadovas

AUTORIUS: Laura Malinauskienė

LEIDIMO METAI: 2014 m.

FORMATAS: 286*300 mm, 272p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS:spalvotos

TIRAŽAS:1500 egz.

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: