Klinikinis dietų vadovas Padidinti

Klinikinis dietų vadovas

Nauja prekė

AUTORIUS: Caroline Apovian, Elizabeth Brouillard ir Lorraine Young

LEIDIMO METAI: 2020 m.

FORMATAS: 148*210mm, 208 p.

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: nespalvotos

Smulkiau

17,43 €

Apie prekę

Dauguma gydytojų žino, kad nutukimo paplitimas ir toliau didėja, remiantis naujausiais NHANES duomenimis, nuo 2011 iki 2014 m., 36,5 %JAV suaugusiųjų laikomi nutukę. Nutukimo rizika sveikatai yra gerai ištirta ir dokumentuota, įskaitant 2 tipo cukrinį diabetą, širdies ir kraujagyslių ligas, hipertenziją, insultą, tulžies pūslės ligas, osteoartritą, miego apnėją ir kai kurias vėžio rūšys. Įrodyta, kad nedidelis 5–10 % svorio netekimas žymiai pagerina su nutukimu susijusių ligų būklę. Fiziologiniu požiūriu svorio mažėjimą lemia neigiama energijos pusiausvyra, tačiau vis dar diskutuojama, kokia yra geriausia pagrindinių maisto medžiagų sudėtis norint gauti geriausių rezultatų. Amerikos Širdies Asociacija, Amerikos Kardiologijos Koledžas ir Nutukimo Draugija atliko sisteminę literatūros apžvalgą ir nustatė, kad iš 17 tirtų dietų su skirtinga pagrindinių maisto medžiagų sudėtimi nė viena dieta nebuvo pranašesnė norint numesti svorio ar palaikyti svorį. Vis dėlto pagrindinis svorio metimo sėkmę numatantis veiksnys buvo dietos laikymasis. Daugelis pacientų gali kreiptis į jus kaip į gydytoją dėl dietos programos sudarymo. Kadangi nė viena dieta nebuvo įrodyta, kaip pranašiausia, svarbu suprasti prieinamus rinkoje dietų planus, kad būtų galima pacientui rekomenduoti tinkamą dietą, kurią jie galės įtraukti į savo gyvenimo būdą siekdami ilgalaikės sėkmės.
Ši knyga pateiks nešališką kelių populiarių dietų, kurios buvo prieinamos ir parduodamos daugelį metų, apžvalgą. Šioje apžvalgoje yra aptariama Atkinso, DASH (dietinė mityba esant dideliam kraujospūdžiui), iDiet, Viduržemio jūros dieta, Paleo dieta, Pietų paplūdimio dieta, vegetariškos dietos, Svorio stebėtojų ir Zone dieta. Kiekvienas skyrius pateiks dietos apžvalgą, paaiškins, kaip dieta veikia, pateiks dabartinius tyrimus, iliustruos įprastus rezultatus, išvardins dietos pranašumus ir trūkumus bei pasiūlys pacientus, kuriems kiekviena dieta būtų naudingiausia.
Mūsų tikslas su šia knyga yra padėti jums pacientams parinkti tinkamiausią dietą, kurios jie galės laikytis siekdami ilgalaikių rezultatų.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Klinikinis dietų vadovas

Klinikinis dietų vadovas

AUTORIUS: Caroline Apovian, Elizabeth Brouillard ir Lorraine Young

LEIDIMO METAI: 2020 m.

FORMATAS: 148*210mm, 208 p.

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: nespalvotos

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: