Neurologinių vaistų sąveikos pagrindai Padidinti

Neurologinių vaistų sąveikos pagrindai

Nauja prekė

AUTORIAI: DALIUS JATUŽIS, VINCAS LAPINSKAS, ARŪNAS VAITKEVIČIUS

LEIDIMO METAI: 2017

FORMATAS: 145x210 mm, 228 p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: +

Smulkiau

10,09 €

Apie prekę

Pastaraisiais metais rinkoje atsirado daug naujų neurologinių vaistų, kurių sąveika su kitais vaistais yra mažai tyrinėta ir todėl gydytojams nedaug žinoma.
Konkrečiai neurologinei ligai gydyti neretai skiriama keletas vaistų. Susirgimui, pvz., Parkinsono ligai, progresuojant, tenka skirti vis daugiau antiparkinsoninių vaistų. Vėliau šiems ligoniams gali sutrikti miegas, pasireikšti depresija, kognityvinės funkcijos sutrikimai, kuriuos tenka koreguoti atitinkamais vaistais. Be to, ligoniai gali sirgti keliomis ligomis. Dėl to pacientai dažnai vartoja daug vaistų.
Vartojami neurologiniai ir kiti vaistai gali turėti įtakos vieni kitų poveikiui – jį stiprinti arba silpninti, sukelti šalutinių ar toksinių reiškinių. Dėl sąveikos pasireiškiantis, pvz., serotonino sindromas gali būti pavojingas gyvybei. Todėl gydytojui svarbu žinoti ir sąveikos principus, ir dažniausiai vartojamų vaistų kliniškai reikšmingas pasekmes.
Leidinyje aptariamos Lietuvoje registruotų neurologinių vaistų sąveikos. Be internetinių šaltinių naudojomės gamintojų pateikiamomis „Preparato charakteristikų santraukomis“ Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos tinklalapyje (www.vvkt.lt). Kaip įmanydami stengėmės vaistų sąveikas apibendrinti. Knygelėje taip pat pateiktos ir kitų neurologijoje dažnai vartojamų vaistų sąveikos. Medicininės literatūros lietuvių kalba apie neurologinių vaistų sąveiką su kitais vaistais beveik nėra.
Tikimės, kad ši mokymo priemonė padės bent iš dalies užpildyti šią spragą. Būtume dėkingi už pastabas ir pasiūlymus.
Leidinys skirtas gydytojams neurologams, rezidentams, šeimos ir kitų specialybių gydytojams.
Autoriai

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Neurologinių vaistų sąveikos pagrindai

Neurologinių vaistų sąveikos pagrindai

AUTORIAI: DALIUS JATUŽIS, VINCAS LAPINSKAS, ARŪNAS VAITKEVIČIUS

LEIDIMO METAI: 2017

FORMATAS: 145x210 mm, 228 p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: +

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: