Slaugos propedeutika Padidinti

Slaugos propedeutika

Nauja prekė

AUTORĖ: Danguolė Šakalytė

LEIDIMO METAI: 2017

FORMATAS: 145x210 mm, 192 p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: +

Smulkiau

17,43 €

Apie prekę

Šioje mokomojoje knygoje pateikiama medžiaga apie inovatyvios praktikos slaugą. Knygos tikslas yra ugdyti besimokančiųjų ir dirbančiųjų slaugytojų visuminę sampratą apie slaugą, žmogų, sveikatą, ligą ir slaugos teorijas bei modelius, o dėstytojams – padėti perteikti slaugos teorijos medžiagą.
Mokomoji knyga skirta aukštojo mokslo bendrosios praktikos slaugos studijų programos dėstytojams ir studentams, studijuojantiems slaugos teorijos pagrindus, slaugytojams-praktikams ir visiems, slaugantiems žmones. Knygos motyvas – šiuolaikinė informacija apie slaugos raidą, jos sampratą, mokslines kryptis ir slaugos modelius, dažniausiai taikomus slaugos praktikoje Lietuvoje.
Tai tik pagrindinės slaugos teorijos gairės, paliekančios galimybę individualiam, kūrybiškam slaugytojo darbui su pacientais praktinėje plotmėje. Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikti klausimai ir užduotys padės pasitikrinti įgytas žinias nagrinėjamomis temomis, o pateiktas literatūros sąrašas bus naudingas tiems skaitytojams, kurie norės dar labiau įsigilinti į slaugos teorinius aspektus.

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Slaugos propedeutika

Slaugos propedeutika

AUTORĖ: Danguolė Šakalytė

LEIDIMO METAI: 2017

FORMATAS: 145x210 mm, 192 p.,

VIRŠELIAI: minkšti

ILIUSTRACIJOS: +

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: