Seksualinė sveikata Padidinti

Seksualinė sveikata

Nauja prekė

Seksualinė sveikata / Kevan Wylie. – Vilnius:UAB „Vaistų žinios“, 2018 m. – 208 psl., iliustr., minkštu viršeliu

Smulkiau

17,43 €

Apie prekę

Kodėl reikalinga ši knyga? Atsakymas yra paprastas - tema yra svarbi, informacijos apie ją yra mažai ir dažnai nėra mokoma universitete ar podiplominių studijų metų. Kai kyla klausimas, kas svarbu laimingoje santuokoje, seksualiniai santykiai laikomi vieni svarbiausių, ir kai pacientai susiduria su tam tikrais sunkumais, jie nori gauti daugiau informacijos iš sveikatos priežiūros specialistų. Labai dažnai sveikatos priežiūros specialistai pasyviai laukia, kol pacientas pats iškels šią problemą, tuo tarpu jie patys turi inicijuoti šių klausimų sprendimą. Neseniai vykusioje apklausoje, kurioje dalyvavo daugiau nei 450 kardiologų, 70% respondentų nepateikė jokių patarimų savo pacientams, 54% teigė, kad jiems trūko pačių pacientų iniciatyvos ir 43% atsakė, kad jie neturėjo tam laiko. Šioje ABC serijos knygoje “Seksualinė sveikata” yra visa sveikatos priežiūros specialistams reikalinga medžiaga susidūrus su tokiomis situacijomis.

1970 m. Pasaulinė sveikatos organizacija apibendrino teisę į seksualinę sveikatą kaip vieną iš pagrindinių žmogaus teisių:

  • Gebėjimas mėgautis ir kontroliuoti seksualinę sveikatą bei reprodukcinį elgesį pagal socialinę ir asmeninę etiką.
  • Laisvė nuo baimės, gėdos, kaltės, klaidingų įsitikinimų ir kitų veiksnių, kurie slopina seksualinį atsaką ir kenkia seksualiniams santykiams.
  • Laisvė nuo organinių sutrikimų, ligų ir trūkumų, kurie kenkia seksualinei ir reprodukcinei funkcijai.

Praėjus beveik 50 - čiai metų yra teisinga savęs paklausti “kaipgi mums sekasi?” Trumpas atsakymas yra toks - nepakankamai gerai. Daug disciplinų tame dalyvauja ir galimybė gauti informaciją turėtų tapti įprastu reiškiniu. Ši knyga yra svarbi pradžia.

 

Dr. Graham Jackson

Kardiologas, Seksualinių konsultacijų asociacijos pirmininkas

Atsiliepimai

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Seksualinė sveikata

Seksualinė sveikata

Seksualinė sveikata / Kevan Wylie. – Vilnius:UAB „Vaistų žinios“, 2018 m. – 208 psl., iliustr., minkštu viršeliu

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: